Nogle funktionaliteter vises ikke i Internet Explorer - brug en af disse browsere for at få den bedste oplevelse: Chrome, Safari eller Firefox. Vi beklager ulejligheden.

Kontakt os

Mød teamet bag Engineer the Future

Kontakt

Herunder finder du hele teamet i Engineer the Future og du er altid velkommen til at kontakte os. Hvis du ikke fanger den rigtige medarbejder i første forsøg, skal vi nok hjælpe dig videre.

Ghita Wolf Andreasen

Direktør

ghita@engineerthefuture.dk 2460 7501

Jonas Bo Hansen

Programleder, Engineering i skolen

jonas@engineerthefuture.dk 2232 7441

Lise Brennum

Projektleder, Book en ekspert & partneransvarlig

lise@engineerthefuture.dk 2388 4492

Mads Joakim Sørensen

Uddannelseskonsulent

mads@engineerthefuture.dk 3318 4767

Stellan Nørreskov Wulff

Konsulent, politik og kommunikation

snw@engineerthefuture.dk 2938 0985

Anne Dorte Spang-Thomsen

Uddannelseskonsulent

annedorte@engineerthefuture.dk 3318 5567

Jakob Rafn

Studentermedhjælper

jakob@engineerthefuture.dk 3318 4728

Marie Langskov

Gruppeleder, kampagne og studievalg

marie@engineerthefuture.dk 5130 7566

Sara Rosendal

Presse- og kommunikationsansvarlig

sara@engineerthefuture.dk 2337 3494

Anne Hansen

Seniorkonsulent, uddannelse

anne@engineerthefuture.dk 9117 2268

Vibe Thorndal Stafseth

Konsulent, kampagne og studievalg

vibe@engineerthefuture.dk 2495 6226

Ida Steinicke

Projektleder, Kampagne og branding

ida@engineerthefuture.dk 3318 4610

Mai Hasle

Controller

mah@ida.dk 3318 4883
 logo
 logo
 logo
 logo
 logo
 logo
cowi logo
siemens gamesa logo
 logo
 logo
Velux logo
 logo