Nogle funktionaliteter vises ikke i Internet Explorer - brug en af disse browsere for at få den bedste oplevelse: Chrome, Safari eller Firefox. Vi beklager ulejligheden.

Kontakt os

Mød teamet bag Engineer the Future

Kontakt

Herunder finder du hele teamet i Engineer the Future og du er altid velkommen til at kontakte os. Hvis du ikke fanger den rigtige medarbejder i første forsøg, skal vi nok hjælpe dig videre.

Ghita Wolf Andreasen

Direktør

ghita@engineerthefuture.dk 2460 7501

Jonas Bo Hansen

Programleder, Engineering i skolen

jonas@engineerthefuture.dk 2232 7441

Camilla Zacho

Seniorkonsulent, uddannelse

camilla@engineerthefuture.dk 2938 2609

Lise Brennum

Projektleder, Book en ekspert & partneransvarlig

lise@engineerthefuture.dk 2388 4492

Kenan Demir

Konsulent, kampagne og branding

kenan@engineerthefuture.dk 4294 3444

Stellan Nørreskov Wulff

Studentermedhjælper

snw@engineerthefuture.dk 29380985

Marie Langskov

Gruppeleder, kampagne og studievalg

marie@engineerthefuture.dk 5130 7566

Sara Rosendal

Presse- og kommunikationsansvarlig

sara@engineerthefuture.dk 2337 3494

Anne Hansen

Seniorkonsulent, uddannelse

anne@engineerthefuture.dk 2874 4771

Sigrid Møller Raahauge

Konsulent, digital marketing og web

sigrid@engineerthefuture.dk 2027 3031

Mai Hasle

Controller

mah@ida.dk 3318 4883

Anna Villebro Rasmussen

Studentermedhjælper

anna@engineerthefuture.dk
 logo
 logo
 logo
 logo
 logo
atkins logo
 logo
 logo
 logo
 logo
godkendt teknologisk service
 logo