Nogle funktionaliteter vises ikke i Internet Explorer - brug en af disse browsere for at få den bedste oplevelse: Chrome, Safari eller Firefox. Vi beklager ulejligheden.

Kontakt os

Mød teamet bag Engineer the Future

Kontakt

Herunder finder du hele teamet i Engineer the Future og du er altid velkommen til at kontakte os. Hvis du ikke fanger den rigtige medarbejder i første forsøg, skal vi nok hjælpe dig videre.

Ghita Wolf Andreasen

Direktør

ghita@engineerthefuture.dk 2460 7501

Lise Brennum

Projektleder, Book en ekspert & partneransvarlig

lise@engineerthefuture.dk 2388 4492

Mads Joakim Sørensen

Uddannelseskonsulent

mads@engineerthefuture.dk 3318 4767

Anne Dorte Spang-Thomsen

Projektleder, Engineering i Skolen

annedorte@engineerthefuture.dk 3318 5567

Anders Schou Andersen

Projektleder, Book en ekspert

anders@engineerthefuture.dk 4240 5515

Mai Hasle

Controller

mah@ida.dk 3318 4883

Mette Møller Jeppesen

Uddannelseskonsulent

mette@engineerthefuture.dk 41160252

Jonas Bai

Studentermedhjælper

jonas@engineerthefuture.dk 3318 4695

Marie Langskov

Gruppeleder i Engineer the Future

marie@engineerthefuture.dk 5130 7566

Sara Rosendal

Presse- og kommunikationsansvarlig

sara@engineerthefuture.dk 2337 3494

Anne Hansen

Seniorkonsulent, uddannelse

anne@engineerthefuture.dk 9117 2268

Ida Steinicke

Projektleder, Kampagne og branding

ida@engineerthefuture.dk 3318 4610

Stellan Nørreskov Wulff

Konsulent

snw@engineerthefuture.dk 2938 0985

Lone Højlund Pedersen

Projektleder

lone@engineerthefuture.dk 2137 1926

Karoline Thorup Vestergaard

Studentermedhjælper

karoline@engineerthefuture.dk 3318 9755
siemens gamesa logo
 logo
 logo
 logo
 logo
foss logo
 logo
 logo
 logo
 logo
Foreningen af Rådgivende ingeniører logo
atkins logo