Kontakt

Kontakt Engineer the future

 Ghita er projektdirektør og har det daglige ansvar for den strategiske ledelse af Engineer the future
Ghita Wolf Andreasen
Projektdirektør
ghita@engineerthefuture.dk
2460 7501
 Marie er brand- og partneransvarlig. Hun har ansvaret for dialog og kontakt til partnere i Engineer the future, er med til at rekruttere nye partnere samt ansvarlig for udvikling af alt branding materiale til partnere, kampagner, webshop, events, etc.
Marie Langskov
Brand- og partneransvarlig
marie@engineerthefuture.dk
5130 7566
Camilla er ansvarlig for udvikling og projektledelse af Engineer the futures uddannelses- og undervisningsaktiviteter med hovedfokus på grundskoleområdet.
Camilla Zacho
Uddannelseskonsulent
camilla@engineerthefuture.dk
2938 2609
Karen er ansvarlig for udvikling og projektledelse af Engineer the futures uddannelses- og undervisningsaktiviteter med hovedfokus på gymnasieområdet.
Karen Gemal
Uddannelseskonsulent
karen@engineerthefuture.dk
3119 0677
Har det daglige ansvar for kommunikation og presse.
Sara Rosendal
Presse- og kommunikationskonsulent
sara@engineerthefuture.dk
2337 3494
Sigrid er ansvarlig for engineerthefuture.dk og sociale medier.
Sigrid Møller Raahauge
Webredaktør og social medie manager
sigrid@engineerthefuture.dk
2027 3031
Kenan står for ambassadører på Facebook mm.
Kenan Demir
Projektmedarbejder
kenan@engineerthefuture.dk
4294 3444
Martin står for opgaver ifm. Book en ekspert.
Martin Kirk Johansen
Studentermedhjælper
martin@engineerthefuture.dk
Nina står for webshop, casting mm.
Nina Devantier
Studentermedhjælper
nina@engineerthefuture.dk