Kontakt

Kontakt Engineer the future

 Ghita er direktør og har det daglige ansvar for den strategiske ledelse af Engineer the future
Ghita Wolf Andreasen
Direktør
ghita@engineerthefuture.dk
2460 7501
Marie er brand- og partneransvarlig. Hun har bl.a. ansvaret for udvikling af alt brandingmateriale til partnere, kampagner, webshop, events, etc.
Marie Langskov
Brand- og partneransvarlig
marie@engineerthefuture.dk
5130 7566
Camilla er ansvarlig for udvikling og projektledelse af uddannelses- og undervisningsaktiviteter med hovedfokus på grundskoleområdet.
Camilla Zacho
Uddannelseskonsulent
camilla@engineerthefuture.dk
2938 2609
Anne er ansvarlig for fundraising, udvikling og projektledelse af uddannelses- og undervisningsaktiviteter indenfor både grundskole og gymnasieområdet.
Anne Hansen
Uddannelseskonsulent
anne@engineerthefuture.dk
2874 4771
Har det daglige ansvar for kommunikation og presse.
Sara Rosendal
Presse- og kommunikationskonsulent
sara@engineerthefuture.dk
2337 3494
Sigrid er ansvarlig for engineerthefuture.dk og sociale medier. Sigrid er på barsel indtil efteråret. Kontakt Kenan så længe.
Sigrid Møller Raahauge
Webredaktør og social medie manager
sigrid@engineerthefuture.dk
2027 3031
Kenan er barselsvikar for Sigrid, og er i den periode ansvarlig for engineerthefuture.dk og sociale medier.
Kenan Demir
Projektmedarbejder
kenan@engineerthefuture.dk
4294 3444
Martin står for opgaver ifm. Book en ekspert.
Martin Kirk Johansen
Studentermedhjælper
martin@engineerthefuture.dk
Nina står for webshop, casting mm.
Nina Devantier
Studentermedhjælper
nina@engineerthefuture.dk
Stellan skriver debatindlæg til nyhedsmedier, udarbejder artikler og bistår den daglige pressekontakt.
Stellan Nørreskov Wulff
Studentermedhjælper
snw@engineerthefuture.dk
29380985