Kontakt

Dine kontakter i Engineer the future

Ghita er projektdirektør og har det daglige ansvar for den strategiske ledelse af Engineer the future.
Ghita Wolf Andreasen
Projektdirektør
ghita@engineerthefuture.dk
2460 7501
Marie har ansvaret for dialog og kontakt til partnere i Engineer the future, er med til at rekruttere nye partnere samt ansvarlig for udvikling af alt branding materiale til partnere, kampagner, webshop, events, etc.
Marie Langskov
Brand- og partneransvarlig
marie@engineerthefuture.dk
5130 7566
Camilla har ansvar for Engineer the futures uddannelsesaktiviteter rettet mod skoler og gymnasier. Hun står bl.a. for konceptudvikling, koordinering og implementering af aktiviteterne i samarbejde med partnere i Engineer the future.
Camilla Zacho
Uddannelseskonsulent
camilla@engineerthefuture.dk
2938 2609
Sigrid har ansvar for engineerthefuture.dk og sociale medier.
Sigrid Møller Raahauge
Web- og social medie-ansvarlig
sigrid@engineerthefuture.dk
2027 3031
Sara står for Engineer the futures pressearbejde og kommunikation.
Sara Rosendal
Presse- og kommunikationskonsulent
sara@engineerthefuture.dk
2337 3494
Kenan står for webshop, information til nye partnere mm.
Kenan Demir
Assistent
kenan@engineerthefuture.dk
Martin arbejder primært med Book en ekspert.
Martin Kirk Johansen
Studentermedhjælper
martin@engineerthefuture.dk
3318 4762